Dlaczego mała manufaktura Magosha troszczy się o środowisko?

Magosha troszczy się o środowisko mimo, że świat przyzwyczaił nas do ciągłego biegu. Dlatego wszystko musieliśmy robić i mieć szybko,  dużo, tanio i wygodnie.

Jedakże czas pandemii spowodował, że nagle świat musiał się zatrzymać. Dlatego też zaczęliśmy doceniać wszystko, co nas otacza: uśmiech i obecność  bliskich osób, przyrodę.
Zdecydowanie podczas pandemii bardzo wzrosła „świadomość  zakupowa” konsumentów. Z pewnością mieliśmy czas na analizę co, ile, od kogo i dlaczego chcemy kupować.

Z jakich materiałów Magosha szyje swoje produkty w trosce o środowisko?

Manufaktura Magosha troszczy się o środowisko. Dlatego też sami tworzymy torebki, plecaki i nerki z ekologicznych materiałów i używamy opakowań z makulaturowego kartonu .

Świadomie i zdecydowanie wszystko robimy sami. Nie ma u nas masowej produkcji. Każdy produkt Magosha to efekt pracy naszych rąk, skupiamy się na każdym detalu. Szyjemy z mocnych i trwałych tkanin tapicerskich. Dlatego produkt Magosha zdecydowanie posłuży na kilka lat. W ten sposób nie zaśmiecasz planety zmieniając torebkę co sezon.

Jak Magosha wykorzystuje resztki materiałów by pomóc zwierzętom jednocześnie troszcząc się o środowisko?

Resztki materiałów z produkcji zbieramy do dużego worka i używamy ich jako wypełnienie legowisk, które szyjemy i oddajemy dla psów ze schroniska. Cieszy nas fakt, iż korzystają z nich psy seniorzy, którym dzięki naszym legowiskom jest wygodnie i ciepło.

szyjemy legowiska dla psów ze schroniska

Jak Magosha pakuje swoje produkty troszcząc się o środowisko?

Każdą torebkę, plecak czy nerkę, którą wysyłamy z naszego sklepu internetowego, pakujemy w osobny woreczek przeciwkurczowy. Szyjemy te woreczki sami. Dlatego podczas transportu nasze produkty są bezpieczne. Nie wyrzucaj go do śmieci. Dbając razem nami o środowisko, możesz ponownie wykorzystać taki worek do przechowywania swoich torebek czy innych ważnych dla Ciebie drobiazgów.

Wszystkie opakowania, w których wysyłamy nasze produkty również robimy  sami. Dostosowujemy wielkość każdego kartonu do wysyłanej torebki, dlatego właśnie ograniczamy zużycie papieru. Dlatego też wykorzystujemy do tego karton makulaturowy z odzysku.

Z czego Magosha robi swoje metki i kartki z podziękowaniami?

Dodatkowo z resztek po kartonach wycinamy metki i kartki z podziękowaniami za zakupy w naszym sklepie. Świadomie i zdecydowanie Magosha toszczy się o środowisko.

robimy metki z resztek kartonu makulaturowego

Dumni jesteśmy z tego, że nasze  Klientki doceniają nasze starania i świadomie wybierają właśnie nas!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Magosha, kliknij tutaj O NAS

Użyj kodu i otrzymaj 20 zł zniżki na dowolny produkt 🎉

J48MDP4Z

Użyj kodu podczas realizacji zamówienia

Otrzymujesz Prezent! Rabat na zakupy!
1