Plecaki duże XL unisex

Duże plecaki XL od Magosha

Duże plecaki XL unisex stają się coraz bardziej popularne na co dzień. W związku z tym, że są bardzo wygodne, coraz częściej korzystamy z nich nie tylko w szkole czy na uczelni.
W dzisiejszych szalonych czasach, priorytety życiowe bardzo się zmieniły. Coraz częściej stawiamy na wygodę, dbamy o zdrowie, lepiej się odżywiamy. Chcemy wyglądać ładnie, modnie, elegancko, ale przede wszystkim chcemy czuć się dobrze – wygodnie! Sztywne garnitury zamieniamy na elastyczne zestawy casualowe, a ciężkie skórzane aktówki na eleganckie, lekkie, wodoodporne plecaki. Obowiązkowe dotychczas torby coraz częściej zamieniamy  właśnie na eleganckie plecaki, które w niczym nie przypominają siermiężnych akcesoriów sportowych i turystycznych. Eleganckie plecaki szyjemy w naszej rodzinnej pracowni Magosha. Wykorzystujemy tylko mocne tkaniny tapicerskie, które występują w pięknych kolorach i teksturach.

Duże plecaki XL unisex wyglądają bardzo stylowo i elegancko, ale przede wszystkim zadbają o kręgosłup.

Do czego pasują ręcznie szyte duże plecaki XL?

Nowoczesna forma i minimalistyczny design sprawiają, że duży plecak XL Magosha może nosić każda elegancka kobieta i stylowy mężczyzna.
Świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie biznesowej stylizacji.

Jedziesz na wakacje, weekendowy wypad nad morze czy w góry? Chcesz ograniczyć swój bagaż i zawsze wyglądać modnie i stylowo? Wybierz nasz duży plecak XL!

Jaka jest bardziej rozbudowana opcja damskiego mniejszego plecaka?

Plecak torba 4w1 to propozycja dla kobiet: połączenie damskiego plecaka, który w łatwy sposób można zamienić w:

  • torbę na ramię,
  • torbę do ręki (na dwóch rączkach) lub
  • listonoszkę (raportówkę), którą można nosić na skos.

Plecak torba 4w1 swobodnie pomieści format A4 mimo, że optycznie nie jest zbyt duży. Możesz również wybrać trochę mniejszą wersję Plecak torbę 3w1.
Idealny na co dzień, do pracy, na rower, na pieszą wycieczkę i na wakacje!