O nas

Magosha to my: Małgosia i Tomek. I jak pewnie się domyślacie, dlatego, że jesteśmy zgranym małżeństwem, nazwa marki pochodzi od imienia Małgosia

Oprócz tego, że tworzymy fajną rodzinę, to jesteśmy polską marką ręcznie szytych torebek damskich. Od ponad 8 lat sami projektujemy i ręcznie szyjemy wszystkie torebki, plecaki, torbo-plecaki, nerko-torebki w naszej rodzinnej pracowni w Wielkopolsce.

Oprócz sklepu internetowego od czasu do czasu jeździmy również na specjalne, detaliczne targi polskich projektantów, gdzie mamy możliwość bezpośredniego spotkania z Wami – naszymi Klientkami (a to obok ręcznego szycia torebek, kochamy najbardziej)!

Witamy w świecie ręcznie szytych torebek Magosha!

Motto Pracowni Magosha brzmi:

Mniej znaczy więcej – klasyka i praktyczny minimalizm z odrobiną pikanterii.

Nasze Klientki to Kobiety aktywne, które pracują, bawią się, podróżują. Kobiety, które potrzebują praktycznej torebki na co dzień i jednocześnie modnego dodatku do stylizacji.

Ważny jest dla nas każdy detal, szew, materiał, okucie, łączenie. Wiemy, że każda dodatkowa kieszonka w torebce to ułatwienie codziennego życia. Dzięki nam nie będziesz już szukać kluczy, telefonu czy portfela. Wnętrze torebek Magosha jest bardzo przemyślane i wyposażone w dużą ilość kieszeni, przetestowane już przez tysiące Kobiet!

Zobacz jak powstają torebki Magosha

Ważny jest dla nas los naszej Planety, dlatego do produkcji naszych torebek używamy mocnych, wyselekcjonowanych tkanin tapicerskich używanych w przemyśle meblarskim:  nubuku ekologicznego, zamszu ekologicznego i skór ekologicznych, tapicerek samochodowych oraz innych oryginalnych materiałów najwyższej jakości.

Kartony, w których wysyłamy do Was nasze ręcznie szyte torebki, sami robimy z tektury makulaturowej. Z resztek po kartonach wycinamy i sami stemplujemy dla Was metki do torebek.

Urodziliśmy się, mieszkamy i pracujemy w gospodarnej i oszczędnej Wielkopolsce, dlatego u nas nic się nie zmarnuje. Resztki materiałów z produkcji torebek odkładamy i wykorzystujemy do produkcji legowisk dla psów seniorów, które bezpłatnie przekazujemy do schroniska.        Bo kochamy zwierzęta i naszą Planetę.

Chcesz dołączyć do naszej torebkowej „magoshowej” społeczności?

Serdecznie zapraszamy! Będziemy zaszczyceni!

Małgosia i Tomek

Użyj kodu i otrzymaj 20 zł zniżki na dowolny produkt 🎉

J48MDP4Z

Użyj kodu podczas realizacji zamówienia

Otrzymujesz Prezent! Rabat na zakupy!
1