Listonoszki średnie

Średnie listonoszki to idealne rozwiązanie dla aktywnych Kobiet, ponieważ są ładne, praktyczne i wodoodporne.

Średnie listonoszki firmy Magosha są świetnym rozwiązaniem dla kobiet, które potrzebują swobodnych rąk w czasie dnia. Ponieważ listonoszki są wodoodporne i pięknie się prezentują  są modelem bardzo często wybieranym przez nasze klientki. Rozmiarowo mieszczą się pomiędzy modelem mała listonoszką i modelem średnią torebka Classic z oferty Magosha.

Dlaczego warto nosić średnie listonoszki Magosha?

Ponieważ są praktycznym połączeniem:
1. eleganckiej torebki na ramię, takiej w sam raz: nie za dużej i nie za małej oraz
2.  sportowej listonoszki (raportówki), którą można nosić na skos na długim regulowanym pasku 
3. i co ważne są wodoodporne i trudno je pobrudzić!

Średnia listonoszka nie jest zbyt duża, ale pomieści teczkę formatu A4. Teczka jednak na wysokość będzie trochę wystawać z torebki, dlatego nie zapniesz wtedy listonoszki na zamek. Jeżeli nie nosisz dokumentów A4 codziennie, na przeniesienie takiej teczki od czasu do czasu nasza listonoszka w zupełności wystarczy.

Średnie listonoszki wykonujemy ręcznie w naszej rodzinnej pracowni Magosha. Szyjemy z mocnej, grubej, wodoodpornej tkaniny tapicerskiej premium –  eko nubuku. Dno torebki wzmacniamy grubą eko skórą techniczną (podbitą filcem), dlatego listonoszka jest dodatkowo chroniona od spodu. .

Do jakich stylizacji pasują średnie listonoszki Magosha?

Listonoszka to torebka idealna na co dzień, do pracy, do eleganckiej sukienki i szpilek.
Jeżeli jednak przewiesz ją na skos nabiera sportowego charakteru: możesz zabrać ją na rower, na pieszą wycieczkę i na wakacje! Wybierając naszą listonoszkę Magosha zyskujesz dwie torebki w jednej.

Fantastycznie uzupełni Twoją stylizację, niezależnie od tego, czy wybierasz się na spotkanie biznesowe czy na relaksujący spacer po pracy.

Dlaczego Klientki kochają wnętrza torebek Magosha?

Wnętrze listonoszki wykończone jest jasnoszarą, pikowaną podszewką z dużą ilością przydatnych kieszonek: 3 kieszonki wsuwane i jedna szersza kieszeń zapinana na zamek. A jeżeli tego będzie mało, to z tyłu torebki jest jeszcze jedna, dodatkowa, duża kieszeń zamykana na zamek. Razem aż 5 przydatnych kieszonek!

Z naszą listonoszką możesz czuć się bezpiecznie, bo zamykana jest na zamek z suwakiem. Możesz ją nosić na 2 sposoby dzięki regulowanemu paskowi: na krótszym na ramię lub na długim na skos. Pasek uszyty jest ręcznie w naszej pracowni z tego samego materiału, co listonoszka, z zachowaniem tradycyjnych reguł kaletniczych. Dlatego posłuży Ci długo i nie będzie się wrzynać i obcierać.
Niklowane okucia są w kolorze delikatnego srebra, dlatego będą pasowały do wszystkiego.

Z czego uszyte są średnie listonoszki Magosha?

Nasze torebki szyjemy z materiałów tapicerskich najwyższej jakości. Listonoszki wykonujemy od A do Z w naszej rodzinnej pracowni Magosha w Wielkopolsce. Szyjemy je z mocnej, grubej, wodoodpornej tkaniny tapicerskiej premium – eko  nubuku. Dno torebki wzmacniamy grubą eko  skórą techniczną (podbitą filcem), co dodatkowo chroni spód torebki.
Wnętrze listonoszki wykończone jest pikowaną podszewką z dużą ilością przydatnych kieszonek. Jasnoszara, mocna podszewka nigdy się nie podrze i pozwoli szybciej znaleźć w torbie, to czego potrzebujesz. To są cechy, które szczególnie doceniają nasze Klientki.

W jaki sposób powstają listonoszki Magosha?

Wszystkie produkty wykonujemy sami ręcznie w Polsce – w Wielkopolsce, w naszej rodzinnej pracowni MAGOSHA. Każdy etap produkcji, począwszy od projektu, a skończywszy na ostatecznym szwie, okuciu czy opakowaniu przechodzi przez nasze ręce. Magosha to na pewno nie jest masowy produkt, który można spotkać w sieciówkach. Kupując nasz produkt masz pewność perfekcyjnego wykonania i wspierasz małą, rodzinną  manufakturę.

Jak dbać o średnię listonoszki Magosha?

Materiały, z których szyjemy nasze torebki wykorzystywane są głównie do produkcji mebli, dlatego są najwyższej jakości i odpowiednio zabezpieczone. Wszelkie ewentualne zabrudzenia możesz czyścić wilgotną, jasną szmatką, delikatnymi środkami piorącymi (najlepiej pianą mydlaną) lub środkami do pielęgnacji tkanin tapicerskich. Jak ze wszystkiego, tak i ze swojej torebki każdą plamę należy usunąć niezwłocznie – najszybciej jak jest to możliwe. Wtedy posłuży Ci zdecydowanie dłużej i będziesz mogła się nią cieszyć każdego dnia. Pamiętaj też o bardzo ważnych wskazówkach: torebki nigdy nie chlorować, nie prasować, nie szorować, nie używać do jej czyszczenia substancji żrących.

Użyj kodu i otrzymaj 20 zł zniżki na dowolny produkt 🎉

J48MDP4Z

Użyj kodu podczas realizacji zamówienia

Otrzymujesz Prezent! Rabat na zakupy!
1