Średnie Plecaki Torby 4w1

Szukaj po kolorze

Szukaj po sposobie noszenia

Wybierz przedział cenowy

Średnie Plecaki Torby 4w1 są wodoodporne i wielofunkcyjne.

Średnie Plecaki torby 4w1 są bardzo praktyczne, ponieważ są wodoodporne i spełniają aż 4 funkcje! W zależności od twoich potrzeb w danej chwili możesz mieć plecak lub praktyczną torbę np. do laptopa.
Klienci takie rozwiązanie czasami nazywają plecakotorbą lub torboplecakiem, ale tak naprawdę znaczy to samo.
Jeżeli jednak szukasz trochę mniejszego rozwiązania Magosha, mamy Plecak torbę 3w1. Potrzebujesz jednak dużego plecaka? Mamy dla ciebie nowoczesny duży plecak XL.

Dlaczego Klienci wybierają średnie Plecaki Torby 4w1?

Plecak torba 4w1 jest idealnym połączeniem 4 funkcji:
1. plecaka, który w łatwy sposób można zamienić w:
2. torbę na ramię
3. torbę do ręki (na dwóch rączkach np. do laptopa) lub
4. listonoszkę (raportówkę), którą można nosić na skos.
Plecaki Torby 4w1 swobodnie mieszczą teczki formatu A4,
Idealne na co dzień, do pracy, na rower, na pieszą wycieczkę i na wakacje!
Fantastycznie uzupełnią każdą stylizację, niezależnie od tego, czy to spotkanie biznesowe czy na relaksujący spacer po pracy.
Plecaki Torby 4w1 szyjemy w naszej rodzinnej pracowni z mocnego, wodoodpornego, eko nubuku tapicerskiego premium (odpornego na mechacenie). Dlatego służą naszym klientom naprawdę długo.

Dlaczego Klientki kochają wnętrze Plecaków Magosha?

Środek plecaków szyjemy z jasnoszarej, pikowanej, mocnej podszewki. Duża ilość przydatnych kieszonek wewnętrznych pozwoli ci utrzymać ład w swoim plecaku. Z pewnością 3 wewnętrzne kieszonki wsuwane i jedna szersza kieszeń zapinana na zamek zabezpieczą wszystkie potrzebne drobiazgi. A jeżeli tego będzie mało, to z przodu jest jeszcze jedna, dodatkowa, duża kieszeń zamykana na zamek. Konkludując: to aż 5 praktycznych kieszeni!

Z naszym plecakiem torbą 4w1 możesz czuć się bezpiecznie, bo zamykany jest na zamek z suwakiem. Możesz go nosić na dwóch odpinanych paskach nośnych, których konfigurację zmieniasz dzięki odpinanym karabinkom. Paski wykonane są z mocnej, bawełnianej taśmy nośnej, dlatego posłużą Ci długo i nie będą się wrzynać i obcierać.

Długość pasków jest regulowana, a to pozwoli Ci na dostosowanie ich do swoich potrzeb w danej chwili. Dzięki szybkiemu i łatwemu przepięciu pasków możesz z plecaka w mgnieniu oka uzyskać torebkę na ramię albo w razie potrzeby – listonoszkę i nosić ją na skos.
Niklowane okucia (karabinki i suwaki) są w kolorze delikatnego srebra, dlatego będą pasowały do wszystkiego, nawet do złotej biżuterii.

Z czego uszyte są średnie Plecaki Torby 4w1 Magosha?

W związku z tym, że torebki i plecaki Magosha szyjemy tylko z materiałów tapicerskich najwyższej jakości, masz pewność, że twój plecak też będzie najwyższej jakości. Dlatego, że Plecaki torby 4w1 szyjemy z mocnego, grubego, wodoodpornego eko nubuku tapicerskiego premium, to jest on również odporny na mechacenie. W związku z tym, że podszewka jest pikowana, dlatego jest bardzo mocna i się nie podrze. Fakt, że jest jasnoszara pozwoli Ci szybciej znaleźć w torbie, to czego potrzebujesz. To są cechy, które szczególnie doceniają nasze Klientki.

W jaki sposób powstają Plecaki Magosha?

Ważnym aspektem jest fakt, że wszystkie produkty wykonujemy sami ręcznie w Polsce – w Wielkopolsce, w naszej rodzinnej pracowni MAGOSHA.
Każdy etap produkcji, począwszy od projektu, a skończywszy na ostatecznym szwie, okuciu czy opakowaniu przechodzi przez nasze ręce. Magosha to zdecydowanie nie jest masowy produkt, który można spotkać w sieciówkach. Jeżeli kupujesz produkt Magosha, masz pewność perfekcyjnego wykonania i wspierasz małą, rodzinną  manufakturę.

Użyj kodu i otrzymaj 20 zł zniżki na dowolny produkt 🎉

J48MDP4Z

Użyj kodu podczas realizacji zamówienia

Otrzymujesz Prezent! Rabat na zakupy!
1