Plecaki

Plecaki stają się coraz bardziej popularne, wychodzą ze ścian szkół i uczelni. Dlaczego? W dzisiejszych szalonych czasach, priorytety życiowe bardzo się zmieniły. Coraz częściej stawiamy na wygodę, dbamy o zdrowie, lepiej się odżywiamy. Chcemy wyglądać ładnie, modnie, elegancko, ale przede wszystkim chcemy czuć się dobrze – wygodnie! Sztywne garnitury zamieniłyśmy na elastyczne zestawy casualowe, a ciężkie skórzane aktówki na eleganckie, lekkie, wodoodporne plecaki. Obowiązkowe dotychczas torebki damskie coraz częściej zamieniamy  właśnie na eleganckie plecaki, plecako torby czy nerki (saszetki), które w niczym nie przypominają siermiężnych akcesoriów sportowych i turystycznych. Nasze ręcznie szyte plecaki są piękne i kobiece. Szyjemy je w naszej rodzinnej pracowni, z mocnych tkanin tapicerskich, w pięknych kolorach i teksturach. 

Oprócz tego, że plecaki  ładnie wyglądają, to przede wszystkim zadbają o Twój kręgosłup. A co ważne – dodadzą Ci młodzieńczego, frywolnego, a jednocześnie eleganckiego i unikatowego wyglądu. Dlatego właśnie pasują dla każdej aktywnej kobiety, niezależnie od wieku czy wykonywanej pracy.

Do czego pasują ręcznie szyte plecaki?

Zastanawiasz się, czy założyć szpilki czy modne, wygodne sneakersy? Nie masz już tego problemu! Nasze plecaki pasują do obu Twoich stylizacji!

Jedziesz na wakacje, weekendowy wypad nad morze czy w góry? Chcesz ograniczyć swój bagaż i zawsze wyglądać modnie i stylowo? Wybierz nasz plecak lub plecako torbę 4w1. Ta druga opcja to połączenie plecaka, który w łatwy sposób można zamienić w:

  • torbę na ramię, 
  • torbę do ręki (na dwóch rączkach) lub
  • listonoszkę (raportówkę), którą można nosić na skos.

Plecak torba 4w1 swobodnie mieści format A4 mimo, że nie jest zbyt duży.

Idealny na co dzień, do pracy, na rower, na pieszą wycieczkę i na wakacje! I jak? Jesteś już przekonana?