Średnie nerki torebki

Średnie nerki torebki Magosha

Średnie nerki torebki (saszetki) są dzisiaj najczęściej wybieraną formą przenoszenia codziennych, kobiecych drobiazgów. Większość aktywnych Kobiet wybiera przede wszystkim wygodę. Dla każdej z nas liczy się jednak styl, design i wielozadaniowy charakter. Ponieważ pracownia Magosha działa w duchu zero waste, Ty również możesz z nami pomóc Ziemi. Po co zaśmiecać naszą Planetę niepotrzebnymi rzeczami? W związku z tym, że kupujesz w naszym sklepie jedną nerko torebkę, zyskujesz 4 produkty w jednym! Dlatego możesz mieć niebanalną nerkę. W razie potrzeby, w łatwy sposób, zmienisz ją w torebkę na ramię czy wygodną listonoszkę na skos. Jeżeli odepniesz pasek, masz po prostu kosmetyczkę.

Jak wybrać idealną nerkę torebkę Magosha?

My to wiemy, ponieważ mamy za sobą prawie 10 lat szycia, setki spotkań i przeprowadzonych rozmów z Klientkami. Dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, że wymagania Kobiet są bardzo różne. W związku z tym, w naszym sklepie możecie znaleźć 2 modele Nerko Torebki:
– w kształcie trapezu
–  prostokąta.
Oba modele występują w dwóch rozmiarach:
średnie Nerki Torebki
duże Nerki Torebki XL

Nerko torebki Magosha są nie tylko ładne, ale są przede wszystkim praktyczne, ponieważ są wodoodporne i trudno je pobrudzić!

Reasumując: właśnie dlatego, wszystkie te cechy, obok perfekcyjnego wykonania, nasze Klientki cenią sobie najbardziej!

Jak nosić średnią nerkę torebkę Magosha?

Nerka jest wielofunkcyjna, ponieważ możesz ją nosić na 4 sposoby. Jako:
 –  torebkę na ramię,
–  na skos jak listonoszkę,
–  nerkę (saszetkę) w pasie,
–  kosmetyczkę.
Wszystko to zawdzięczasz regulowanemu paskowi. Pasek nerki torebki wykonany jest ręcznie w naszej pracowni, z zachowaniem tradycyjnych reguł kaletniczych. Właśnie dlatego posłuży Ci długo i nie będzie się wrzynać i obcierać. Niklowane okucia są w kolorze delikatnego srebra, dlatego będą pasowały do wszystkiego.

Dlaczego warto nosić średnie nerki torebki Magosha?

Kobiety często wybierają średnie nerko torebki ze względu na ich wielozadaniowość, ponieważ są sprytnym połączeniem 4 funkcji:
1. eleganckiej nerki (saszetki) na pas,
2. torebki na ramię,
3. sportowej listonoszki (raportówki) na długim regulowanym pasku
4. kosmetyczki (po odpięciu paska).
Średnia nerko torebka jest idealna, ponieważ pomieści wszystko, co potrzebne: portfel, okulary, telefon i klucze.
Ze względu na swoją wielozadaniowość średnia nerko torebka świetnie prezentuje się na co dzień czy w drodze do pracy. Niewątpliwie fantastycznie pasuje również do eleganckiej sukienki.
Jeżeli jednak założysz ją w pasie czy przewiesisz na skos, natychmiast nabiera sportowego charakteru.
Dlatego możesz zabrać ją na rower, na pieszą wycieczkę i na wakacje! Wybierz naszą średnią nerkę torebkę Magosha, ponieważ zyskujesz cztery produkty w jednym! W związku z tym oszczędzasz swoje pieniądze i jednocześnie dbasz o środowisko!

Za co Klientki kochają wnętrze średnich nerek torebek Magosha?

Środek naszych nerko torebek szyjemy z jasnoszarej, pikowanej, mocnej podszewki, która się nie podrze. Wewnątrz torebki znajdziesz dużo przydatnych kieszonek: 3 kieszonki wsuwane i jedna szersza kieszeń zapinana na zamek. Z tyłu torebki jest jeszcze jedna, zewnętrzna kieszeń zamykana na zamek. Razem aż 5 przydatnych kieszonek!
Torebki Magosha szyjemy w naszej rodzinnej pracowni z mocnej, grubej, wodoodpornej tkaniny tapicerskiej premium –  eko nubuku. Niezwykle istotnym jest fakt, że materiał ten jest wodoodporny i się nie mechaci.
Z naszą średnią nerko torebką Magosha możesz czuć się bezpiecznie i komfortowo. Nerka zamykana jest na zamek z dwoma suwakami. A to oznacza, że możesz ją zapinać zarówno na prawą jak i na lewą stronę. Wszystko zależy wyłącznie od Twoich preferencji!

Z czego uszyte są średnie nerki torebki Magosha?

Wszystkie średnie nerko torebki wykonujemy ręcznie w naszej rodzinnej pracowni z mocnej, grubej, wodoodpornej tkaniny tapicerskiej premium –  nubuku ekologicznego.
Wnętrze nerek torebek Magosha  szyjemy z jasnoszarej pikowanej podszewki z dużą ilością przydatnych kieszonek.
To są cechy, które szczególnie doceniają nasze Klientki.

W jaki sposób powstają średnie nerki torebki  Magosha?

Ważnym aspektem jest fakt, że wszystkie produkty szyjemy sami ręcznie w Polsce – w Wielkopolsce, w naszej rodzinnej pracowni MAGOSHA. Każdy etap produkcji, począwszy od projektu, a skończywszy na ostatecznym szwie, okuciu czy opakowaniu przechodzi przez nasze ręce.
Magosha to na pewno nie jest masowy produkt, który można spotkać w sieciówkach. Kupując nasz produkt masz pewność perfekcyjnego wykonania i wspierasz małą, rodzinną manufakturę.

Jak dbać o nerki torebki Magosha?

Godnym uwagi jest fakt, że materiały, z których szyjemy nasze torebki wykorzystywane są głównie do produkcji mebli, Dlatego są najwyższej jakości i odpowiednio zabezpieczone. W związku z tym wszelkie ewentualne zabrudzenia możesz czyścić wilgotną, jasną szmatką, delikatnymi środkami piorącymi (najlepiej pianą mydlaną) lub środkami do pielęgnacji tkanin tapicerskich.
Każdą plamę ze swojej torebki usuń niezwłocznie – najszybciej jak jest to możliwe. Wtedy posłuży Ci zdecydowanie dłużej i będziesz mogła się nią cieszyć każdego dnia.
Pamiętaj też o bardzo ważnych wskazówkach: torebki nigdy nie chloruj, nie prasuj, nie szoruj, nie używaj do jej czyszczenia substancji żrących czy wybielających.

Nerko torebka Magosha jest idealnym rozwiązaniem na co dzień, do pracy, na zakupy, rower, pieszą wycieczkę czy wakacje! I jak? Jesteś już przekonana?
Zapraszamy do naszej Magoshowej rodziny!

Użyj kodu i otrzymaj 20 zł zniżki na dowolny produkt 🎉

J48MDP4Z

Użyj kodu podczas realizacji zamówienia

Otrzymujesz Prezent! Rabat na zakupy!
1