Średnie torebki Classic

Średnie torebki klasyczne, wodoodporne i praktyczne.

Średnie torebki Classic są klasyczne, dlatego zawsze będą modne i uniwersalne. W związku z tym, że są wodoodporne i mieszczą teczkę formatu A4, z pewnością są bardzo praktyczne. Dlatego klasyczne średnie torebki Classic z pracowni Magosha są idealnym rozwiązaniem dla aktywnych Kobiet.
Jeżeli szukasz podobnego modelu, ale trochę większego, to mamy w naszej ofercie model Elka.

Dlaczego warto nosić klasyczną średnią torebkę Classic Magosha?

Bo jest sprytnym połączeniem:
1. poręcznej, średniej torebki na ramię, mieszczącej format A4 oraz
2. większej, sportowej listonoszki (raportówki), którą można nosić na skos na długim regulowanym pasku i
3. jest wodoodporna i trudno się brudzi!

Do jakiej stylizacji pasuje średnia torebka Classic?

Ręcznie wykonana, klasyczna średnia torebka Classic jest modelem bardzo często wybieranym przez nasze klientki. Bez wątpienia idealnie nadaje się na co dzień i do pracy. Niemniej jednak świetnie pasuje również do eleganckiej sukienki. Nosisz ją wtedy na ramię, na eleganckiej rączce wykonanej ręcznie z tego samego materiału, z którego uszyliśmy całą torebkę.
Jeżeli jednak chcesz torebce nadać sportowego charakteru i zabrać ją na rower, na pieszą wycieczkę, na wakacje czy po prostu potrzebujesz wolnych rąk na zakupy – za pomocą dwóch, mocnych karabinków przypinasz dodatkowy, długi , regulowany pasek i przewieszasz ją na skos jak raportówkę czy listonoszkę. Jeżeli wybierzesz naszą klasyczną średnią torebkę Classic, zyskujesz dwie praktyczne torebki w jednej!
Fantastycznie uzupełnisz swoją stylizację, niezależnie od tego, czy wybierasz się na spotkanie biznesowe czy na relaksujący spacer po pracy.

Dlaczego Klientki kochają wnętrze naszych torebek?

Wnętrze torebki szyjemy z jasnoszarej, pikowanej podszewki. W środku torebki znajdziesz dużą ilość przydatnych kieszonek: 3 kieszonki wsuwane i jedna szersza kieszeń zapinana na zamek. Dla twojej wygody dodaliśmy piątą, zewnętrzną, dużą kieszeń zamykaną na zamek. Razem aż 5 przydatnych kieszonek!

Ponieważ torebka Classic jest zamykana na zamek z suwakiem, to z pewnością będziesz czuć się z nią bezpiecznie. Możesz ją nosić na 2 sposoby: na ramię lub na długim na skos jak listonoszkę. Obie te zalety zawdzięczasz długiemu, regulowanemu paskowi. Zarówno pasek jak i rączka torebki szyjemy ręcznie w naszej pracowni. Wykonujemy je z tego samego materiału, co torebka, z zachowaniem tradycyjnych reguł kaletniczych. Dlatego też posłużą Ci długo i nie będą się wrzynać i obcierać.
Niklowane okucia są w kolorze delikatnego srebra, dlatego będą pasowały do wszystkiego.

Z czego uszyta jest klasyczna średnia torebka Classic Magosha?

Nasze torebki szyjemy z materiałów tapicerskich najwyższej jakości. Klasyczna, średnia miejska torebka Classic Magosha została uszyta ręcznie w naszej rodzinnej pracowni z mocnej, grubej, wodoodpornej tkaniny tapicerskiej premium –  eko nubuku. Dno torebki wzmacniamy grubą eko skórą techniczną (podbitą filcem), dlatego spód torebki jest dodatkowo chroniony.
Wnętrze torebki szyjemy z pikowanej podszewki, dlatego jest mocna i się nie podrze. Z pewnością duża ilość kieszonek wzbogaca środek torebki. Jasnoszary kolor podszewki pozwoli Ci szybciej znaleźć w torbie, to czego potrzebujesz. Podsumowując: to są cechy, które szczególnie doceniają nasze Klientki.

W jaki sposób powstaje klasyczna średnia torebka Classic Magosha?

Wszystkie produkty wykonujemy sami ręcznie w Polsce – w Wielkopolsce, w naszej rodzinnej pracowni MAGOSHA. Każdy etap produkcji, począwszy od projektu, a skończywszy na ostatecznym szwie, okuciu czy opakowaniu przechodzi przez nasze ręce. Zdecydowanie produkt Magosha nie jest produktem masowym, który można spotkać w sieciówkach. Jeżeli kupujesz torebkę Magosha masz pewność perfekcyjnego wykonania. Wtedy wspierasz polską, małą, rodzinną  manufakturę.

Jak dbać o klasyczną średnią torebkę Classic Magosha?

Materiały, z których szyjemy nasze torebki wykorzystuje się głównie do produkcji mebli. Dlatego są najwyższej jakości i odpowiednio zabezpieczone. Wszelkie ewentualne zabrudzenia możesz czyścić wilgotną, jasną szmatką, delikatnymi środkami piorącymi (najlepiej pianą mydlaną) lub środkami do pielęgnacji tkanin tapicerskich. Każdą plamę usuń niezwłocznie – najszybciej jak jest to możliwe. Wtedy torebka posłuży Ci zdecydowanie dłużej i będziesz mogła się nią cieszyć każdego dnia.
UWAGA! torebki nigdy nie chloruj, nie prasuj, nie szoruj, nie używaj do jej czyszczenia substancji żrących czy wybielających.