Vouchery

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Nie masz pomysłu na prezent, obawiasz się czy dobierzesz odpowiedni model torebki lub czy wybrana wielkość albo kolor będzie się podobał?  

Voucher prezentowy na ręcznie szytą torebkę damską

Chcesz sprawić przyjemność bliskiej osobie, ale nie jesteś do końca zdecydowana/y w kwestii zakupu prezentu doskonałym rozwiązaniem jest nasz voucher – bon podarunkowy.

Kupując u nas bon na daną kwotę, otrzymujesz pięknie wydrukowany i zapakowany w ozdobną kopertę bon, który wysyłamy do Ciebie lub bezpośrednio do osoby obdarowanej. 

Wszystkie potrzebne informacje otrzymujemy od Ciebie (czekamy na maila w tej sprawie kontak@pracowniamagosha.pl ). Wysyłamy do wskazanego paczkomatu INPOST lub za pośrednictwem kuriera INPOST. Chcesz dołączyć swój liścik z życzeniami? Nie ma sprawy! Napisz go i prześlij do nas mailem, a my go wydrukujemy i dołączymy do Bonu podarunkowego.

Jeżeli masz pytania, chcesz kupić bon podarunkowy opiewający na inną kwotę zadzwoń tel. 535 333 850. Wszystko ustalimy.

Jeżeli bardzo Ci się spieszy, masz możliwość zamówienia bonu w formie cyfrowej. Wtedy w ekspresowym tempie wyślemy Ci dedykowany plik PDF, który będziesz mógł sam wydrukować, a następnie wręczyć bliskiej Ci osobie 

W naszym sklepie znajduje się pozycja: Voucher – bon podarunkowy cyfrowy (nie płacisz wtedy kosztów wysyłki).

Jeżeli masz pytania, chcesz kupić bon podarunkowy opiewający na inną kwotę zadzwoń tel. 535 333 850. Wszystko ustalimy. 

Kupując u nas bon podarunkowy, każdy Klient może być pewien, że jego wybór jest idealny, a co ważniejsze: osoba obdarowana na pewno będzie zadowolona!

 WAŻNE:

Zakupione bony podarunkowe można wykorzystać w terminie 6 miesięcy od daty zakupu.

Jeżeli wartość zakupów jest mniejsza niż wartość wprowadzonych bonów nie dokonujemy zwrotu niewykorzystanej kwoty.

Bony nie podlegają wymianie na gotówkę.