O firmie - Pracownia MAGOSHA

 

Jesteśmy niewielką manufakturą działającą w Wielkopolsce.  

Parę lat temu zabraliśmy TORBĘ pełną cudownych wspomnień,  pomysłów i osiedliliśmy się z dala od zgiełku dużego miasta.

Realizując swoje pomysły, oddając się pasji projektowania i szycia TOREBEK w naszej pracowni łączymy ze sobą wyselekcjonowane tkaniny, skóry ekologiczne oraz inne materiały, by powstały torebki lekkie, praktyczne i ładne.

Po prostu takie, które pokochacie :-).

Pozdrawiamy Małgosia i Tomek 

zrecenzowała:

Pracownia Magosha

Podejście do transakcji i komunikacja najwyższego formatu! Cała transakcja odbyła się zgodnie z normami Unii Europejskiej, NATO, Układu Warszawskiego, Grupy G8, UNESCO, ONZ, OHP, ZHP i Koła Gospodyń Wiejskich ;)Torebka wykonana profesjonalnie.Już na pierwszy rzut okiem widać,że szyte są z sercem i zaangażowaniem w każdy detal.Duży wybór pod względem koloru i fasonu.Zatem każda kobieta znajdzie coś dla siebie.Dziękuję i pozdrawiam! Do zobaczenia ;)))
Dorota Dorota

poleca stronę

Pracownia Magosha

4 października   

Kobietki, to nie są zwykłe torebki. Nie dość, że wyglądem baaardzo odstają od zwyklaków z sieciówek, (które zwykle robią na jedno kopyto), to jeszcze są wykonane naprawdę z solidnych materiałów! Posiadam torebki Magosha i wierzcie mi, że one się praktycznie nie niszczą! Są mega wytrzymałe, a do tego śliczne � zdecydowanie polecam!!!
Asia Trubisz

poleca stronę

Pracownia Magosha

27 stycznia 

Świetna jakość, idealne wykończenie torebek i właściciele, z którymi rozmowa to czysta przyjemność.
Zakupiłam pierwszą torebkę w sobotę we Wrocławiu i jak na maniaka torebkowego przystało, wiem, że pierwsza nie oznacza ostatnia.
Dziękuję za przemiłą obsługę, widać, że naprawdę znacie swój produkt i... do kolejnego zakupu, tym razem już pewnie online
Kinga Karpati

poleca stronę

Pracownia Magosha
Znakomita jakość wykonania, świetne materiały, bardzo duży wybór kolorów i fasonów. Gdybym miała dużą garderobę, z miejsca kupiłabym z dziesięć modeli, żeby mieć coś na każdą okazję. Ale najbardziej zachwyciły mnie plecaki - nareszcie mam plecak miejski, który jest jednocześnie elegancki, nowoczesny, minimalistyczny, mocny, zgrabny, pakowny, wygodny i przemyślany w każdym szczególe. Ideał!